Представници НЛБ Банке у посјети Друштву доктора медицине РС

Друштво доктора медицине Републике Српске данас су посјетили Радован Бајић, предсједник Управе НЛБ Банке а.д. Бања Лука и Сања Малић, самостални стручни сарадник за маркетинг.

Детаљније

Континуирана едукација у Зворнику 19.11.2019.

Овим путем Вас обавјештавамо да ће се 19.11.2019. године у 14 часова у просторији Велике сале Дома омладине у Зворнику, одржати предавање у оквиру Континуиране медицинске едукације, а у организацији Друштва доктора медицине Републике Српске.

Детаљније

Континуирана едукација у Градишци 14.11.2019.

Овим путем Вас обавјештавамо да ће се 14.11.2019. године у 14 часова у Амфитеатру ЈЗУ Болнице Градишка, одржати предавање у оквиру Континуиране медицинске едукације, а у организацији Друштва доктора медицине Републике Српске.

Детаљније

Континуирана едукација у Фочи 30.10.2019.

Овим путем Вас обавјештавамо да ће се 30.10.2019. године у 17 часова у Амфитеатру Медицинског факултета у Фочи, одржати предавање под називом „Хронични бол“ у оквиру Континуиране медицинске едукације, а у организацији Друштва доктора медицине Републике Српске.

Детаљније

Континуирана едукација у Добоју 22.10.2019.

Овим путем Вас обавјештавамо да ће се 22.10.2019. године у 18 часова у Великој сали Дома здравља Добој, одржати предавање у оквиру Континуиране медицинске едукације, а у организацији Друштва доктора медицине Републике Српске.

IN MEMORIAM Прим. Др Миливоје Кићановић

Један од оснивача и први предсједник Друштва доктора медицине Републике Српске прим. Др Миливоје Кићановић, специјалиста опште хирургије у пензији, преминуо је 06. октобра 2019. године у 82. години живота.