Kongres doktora medicine RSObavještenja

Sa velikim zadovoljstvom i ponosom Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine Republike Srpske pod pokroviteljstvom Akademije nauka i umjetnosti Republike Srpske, Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite RS i Ministarstva nauke i tehnologije RS organizuje 6. Kongres doktora medicine Republike Srpske sa međunarodnim učešćem.

Kongres će se održati od 16. do 18. septembra 2022. godine u Zdravstveno-turističkom centru Banja Vrućica kod Teslića.

Na internet adresi www.kongresdoktorars.org moći ćete pratiti sve detalje.

Teme:
1. Masovne nezarazne bolesti
2. Akutna stanja
3. Novine u liječenju hirurških oboljenja
4. Pandemijski izazovi post Covid stanja
5. Slobodne teme

Rok za prijavu radova je do 01.08.2022. godine.

Rana registracija učesnika je do 15.08.2022. godine
– 100,00 KM za učesnike
– 50,00 KM za pratioce

Registracija poslije 15.08.2022. godine:
– 150,00 KM za učesnike
– 100,00 KM za pratioce

Srdačno Vas pozdravljamo i očekujemo u septembru!

Vaše Društvo doktora medicine Republike Srpske

Jedan komentar na “6. Kongres doktora medicine Republike Srpske sa međunarodnim učešćem – Prvo obavještenje