Novosti i dešavanja

Predstavnici NLB Banke u posjeti Društvu doktora medicine RS

Društvo doktora medicine Republike Srpske danas su posjetili Radovan Bajić, predsjednik Uprave NLB Banke a.d. Banja Luka i Sanja Malić, samostalni stručni saradnik za marketing.

Predsjednik Društva doktora medicine RS prof. dr Siniša Miljković se zahvalio predstavnicima NLB Banke na pomoći u opremanju nove sale za sastanke, te ih je upoznao sa aktuelnostima i trenutnim aktivnostima Društva. Tokom razgovora prof. dr Miljković je upoznao direktora Bajića sa projektima koje Društvo planira da radi u narednom periodu, za koje je gospodin Bajić ispred NLB Banke obećao podršku.

Ovom prilikom je dogovorena i buduća saradnja Društva doktora medicine RS i NLB Banke a.d. Banja Luka.