Novosti i dešavanja

Delegacija ZTC „Banja Vrućica“ u Društvu doktora medicine RS

Delegacija ZTC „Banja Vrućica“, na čelu sa direktorom Aleksandrom Radoševićem, posjetila je Društvo doktora medicine RS u novom prostoru.

Razgovarano je o prethodnoj i tekućoj saradnji, sa posebnim naglaskom na 9. Međunarodni medicinski kongres Medicinskog foruma Jugoistočne Evrope, koji će se od 6. do 9. septembra održati u Banji Vrućici i koji će okupiti više stotina doktora medicine i menadžera zdravstvenih ustanova iz Bosne i Hercegovine, okruženja i Evrope.

Tim povodom, predstavnici ZTC „Banja Vrućica“ uručili su predsjedniku Društva prof. dr Siniši Miljkoviću vrijedan poklon, umjetničku sliku Hotela „Kardial“.