Novosti i dešavanja

Društvo pomaže svojim članovima

Društvo doktora medicine Republike Srpske donijelo je Odluku da svojim članovima, kojima su poplavljeni stambeni objekti, dodijeli novčanu pomoć u iznosu od 500 konvertibilnih maraka. U pitanju su 24 ljekara, kojima će donacija biti uplaćena na žiro račun.

Društvo doktora je veoma ponosno na svoje članove koji su se, i pored toga što su i sami bili poplavljeni, tokom katastrofe ponašali profesionalno i humano, te ispred svega stavili svoje sugrađane kojima su tokom cijelog perioda vanredne situacije pružali nesebičnu pomoć i zdravstvenu podršku.

Predsjednik Društva doktora medicine RS
Prof. dr Siniša Miljković

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.