Novosti i dešavanja

Sastanak sa Predsjednicom RS

Danas je u kabinetu Predsjednice Republike Srpske Željke Cvijanović održan sastanak sa predstavnicima Društva doktora Republike Srpske na čelu sa predsjednikom Društva prof. dr Sinišom Miljkovićem.

Tema razgovora je bila aktuelna problematika u zdravstvu sa naglaskom na predstojeći Kongres doktora medicine Repubike Srpske koji će se održati sredinom septembra u Banji Vrućici kod Teslića.

Predsjednica Cvijanović je izrazila svoju punu podršku radu Društva, medicinskim radnicima i prihvatila pokroviteljstvo održavanja Kongresa.

Naglasila je važnost Društva i istakla konstruktivni pristup Društva kod rješavanja raznih problema u zdravstvu.