Novosti i dešavanja

Društvo doktora medicine RS na timskom trčanju

U cilju promocije zdravog života kroz sportske aktivnosti, članovi Društva doktora medicine Republike Srpske, na čelu sa predsjednikom Društva prof. dr Sinišom Miljkovićem, učestvovali su ovaj vikend u Banjoj Luci na virtuelnoj timskoj RMC trci od 5 kilometara.

Zbog trenutne situacije sa pandemijom virusa Korona, trka je održana u virtuelnom obliku, odnosno ekipe su trčale zasebno na trasi koju sami odaberu, uz poštovanje propisanih mjera i socijalne distance. Možemo slobodno reći da je naša ekipa bila primjećena na ulicama Banje Luke, a iako rezultat nije bio u prvom planu, potrudili smo se da dostojno predstavimo Društvo.

Nadamo se da će ovakav i sličan vid aktivnosti postati tradicionalan te ćemo u budućem periodu pokušati animirati i organizovati više članova u svim podružnicama.

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.