Saopštenja

In memoriam: Prim. dr Branka Semiz Pekić (1962-2022.)

Sa velikom tugom i žaljenjem primili smo tužnu vijest o smrti doktorice Branke Semiz Pekić. Doktorica Branka ostaće upamćena kao izuzetan stručnjak, humanista, prijatelj, koja je u potpunosti bila odana svojoj profesiji. Doktorica Branka je pomogla da na svijet dođe više od 2500 beba.

Aktivno je učestvovala u radu Skupštine Društva doktora medicine Republike Srpske, svojom ozbiljnošću, profesionalnošću i stručnim radom, dala je veliki doprinos u povećanju efikasnosti i kvaliteta rada našeg Društva.

Njenim preranim odlaskom najviše gubi njena porodica, ali i njeni prijatelji, kolege i saradnici, ustanova u kojoj je bila zaposlena.

Doktoricu Branku pamtićemo kao velikog borca i stručnjaka.

Vječna joj slava!

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.