Kontinuirana edukacija

Kontinuirana edukacija – Predavanje 25.4. u Višegradu

Ovim putem Vas obavještavamo da će se 25.04.2018. godine u 17 h u Andrićgradu (kongresna sala), održati predavanje u okviru Kontinuirane medicinske edukacije, a u organizaciji Društva doktora medicine Republike Srpske. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Teme predavanja su :

1. Karcinom dojke – epidemiologija, faktori rizika i dijagnoza – Mr.sci.med Nikolina Dukić, internista-onkolog, Centar za internu medicinu-Onkologija, Univerzitetska bolnica Foča

2. Rak dojke – dr Sonja Mitrašinović, Dom zdravlja Višegrad

3. Savremeni principi hiruškog liječenja tumora dojke – Doc.dr Nenad Lalović, specijalista opšte hirurgije, subspecijalista onkolog, Centar za hirurgiju, Univerzitetska bolnica Foča

4. Osnovni principi medikalnog liječenja pacijenata oboljelih od malignih bolesti – Mr.sci med. Jelena Vladičić Mašić, internista-onkolog,Centar za internu medicinu-Onkologija, Univerzitetska bolnica Foča

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.