Kontinuirana edukacijaObavještenja

Kontinuirana edukacija u Gradišci

Ovim putem Vas obavještavamo da će se 24.02.2017. godine u 14 časova u prostorijama JZU Bolnice u Gradišci održati predavanje u okviru Kontinuirane medicinske edukacije, a u organizaciji Društva doktora medicine Republike Srpske. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Teme predavanja su :

  • Trombolitička terapija moždanog udara – Prof. dr Siniša Miljković i
  • Moždani udar kao izazov za porodičnog doktora – dr Draško Kuprešak.

Srdačan pozdrav,
Stručna služba Društva

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.