Kontinuirana edukacija

Kontinuirana medicinska edukacija – Vebinar, 24.7.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Inpharm“ organizuje Vebinar koji je planiran za 24.07.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Tema predavanja je Antioksidansi i omega-3 MK-doprinos u zaštiti endotela krvnih sudova i prevenciji moždanog udara

Predavači:
Prof. dr Siniša Miljković
Doc. dr Nevena Todorović

Napomena: Nakon dobijanja ovog maila, uslijediće obavijest od strane kompanijeInpharm (medicinski direktor Tamara Rudić) oko načina logovanja i pristupanja „join zoom meeting“. Molimo Vas da isti prihvatite i putem dobijenih uputstava pristupite vebinaru u petak 24.07.2020. godine.

8 komentara na “Kontinuirana medicinska edukacija – Vebinar, 24.7.2020.

  1. Poremećaj u ponašanju koji se susreće kod pacijenata poslije ICV uspješno se kupira primjenom Olanzapina tbl. 10mg. S.1×1 tbl. uveče jedan sat prije spavanja

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.