Kontinuirana edukacija

Kontinuirana medicinska edukacija za podružnicu Bijeljina – Vebinar, 19.8.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Inpharm“ organizuje Vebinar koji je planiran za 19.8.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Tema predavanja je Antioksidansi i omega-3 MK-doprinos u zaštiti endotela krvnih sudova i prevenciji moždanog udara

Predavači:
Prof. dr Siniša Miljković
Dr Mirjana Tekić

Napomena: Uslijediće obavijest od strane kompanije „Inpharm“ (medicinski direktor Tamara Rudić) oko načina logovanja i pristupanja „join Zoom meeting“. Molimo Vas da isti prihvatite i putem dobijenih uputstava pristupite vebinaru. Vebinar je namjenjen za članove podružnice Bijeljina.

Jedan komentar na “Kontinuirana medicinska edukacija za podružnicu Bijeljina – Vebinar, 19.8.2020.

  1. Efikasnost 100% u kupiranju poremećaja ponašanja kod pacijenta sa Status Post ICV Th: Olanzapin tbl. 10mg. S. 1×1 tbl. uveče jedan sat prije spavanja

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.