Kontinuirana edukacija

Kontinuirana medicinska edukacija za podružnicu Gradiška – Vebinar, 26.8.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Inpharm“ organizuje Vebinar koji je planiran za 26.8.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Tema predavanja je Antioksidansi i omega-3 MK-doprinos u zaštiti endotela krvnih sudova i prevenciji moždanog udara

Predavači:
Prof. dr Siniša Miljković
Dr Slobodanka Crnčević
Dr Aleksandra Kamburov

Napomena: Uslijediće obavijest od strane kompanije Inpharm (medicinski direktor Tamara Rudić) oko načina logovanja i pristupanja „join zoom meeting“. Molimo Vas da isti prihvatite i putem dobijenih uputstava pristupite vebinaru. Vebinar je namjenjen za članove podružnice Gradiška.

2 komentara na “Kontinuirana medicinska edukacija za podružnicu Gradiška – Vebinar, 26.8.2020.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.