Kontinuirana edukacija

Kontinuirana medicinska edukacija za podružnicu Istočno Sarajevo – vebinar, 25.2.2021.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Bayer“ organizuje Vebinar koji je planiran za 25.02.2021. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Tema predavanja je „Šira slika prevencije moždanog udara kod pacijenata s NVAF“

Predavači:
– Prof.dr.sc.med. Siniša Miljković, neurolog
– Dr. Milan Gluhović, specijalista interne medicine
– Prim. dr Milenko Krneta, FESC, FACC, specijalista interne medicine-subspecijalista kardiologije

Napomena: Nakon dobijanja ovog maila, uslijediće obavijest od strane kompanije „Bayer“ (produkt menadžera Asmara Derviševića) oko načina logovanja i pristupanja „join zoom meeting“. Molimo Vas da isti prihvatite i putem dobijenih uputstava pristupite vebinaru u četvrtak 25.02.2021. godine.

Ovo obavještenje je poslano svim članovima Društva iz Podružnice Istočno Sarajevo na e-mail adrese koje imamo u evidenciji. Takođe, članovi Društva iz Banje Luke i Bijeljine koji nisu slušali ovo predavanje mogu da se uključe. Ukoliko niste dobili obavještenje molimo vas da nam dostavite ispravnu e-mail adresu koju koristite.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.