Kontinuirana edukacija

Obavještenje članovima u vezi Kontinuirane edukacije u narednom periodu

Obavještavamo članove Društva doktora medicine Republike Srpske koji žele da prisustvuju onlajn predavanjima (vebinarima) u okviru Kontinuirane medicinske edukacije putem Zoom meeting platforme, a nisu dobili obavještenje elektronskom poštom, da je potrebno da nam na e-mail drmrs@teol.net dostave svoju važeću e-mail adresu koju trenutno koriste.

Adresa treba da je aktivna jer ćemo na nju poslati elektronsku pozivnicu za pristup vebinaru.

6 komentara na “Obavještenje članovima u vezi Kontinuirane edukacije u narednom periodu

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.