Novosti i dešavanja

Posjeta Gradonačelnika i predstavnika Gradske uprave

Danas su u posjeti Društvu doktora medicine RS bili Gradonačelnik Banjaluke mr Igor Radojičić i predstavnici Gradske uprave.

Goste su primili Presjednik Društva Prof. dr Siniša Miljković, Doc dr Draško Kuprešak i Prim. dr Milenko Krneta, a posjeta je organizovana povodom završetka rekonstrukcije prostora koji je Društvo dobilo na korištenje od strane Gradske uprave.

U razgovoru je pohvaljeno Društvo za učinjeni posao na rekonstrukciji. Predsjednik Miljković se zahvalio Gradskoj upravi na podršci, a predstavnici Društva su informisali goste o obilježavanju 25 godina Društva doktora medicine RS, te je dogovarana i buduća saradnja.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.