Obavještenja

Promocija knjige „Sanitetska služba 1. Krajiškog korpusa u odbrambeno-otadžbinskom ratu“ 1991-1995.

Najljubaznije Vas molimo da obavijestite vaše članove, da će promocija knjige pokojnog kolege dr Branka Dikića: „Sanitetska služba 1. Krajiškog korpusa u odbrambeno-otadžbinskom ratu“ 1991-1995., biti održana u srijedu 14. februara 2018., u Vijećnici Banskog dvora, sa početkom u 19,00 časova.

Obzirom da je veliki broj članova Društva ljekara RS, dao nemjerljiv doprinos zbrinjavanju povrijeđenih i oboljelih pripadnika VRS, bilo da su bili u sanitetskoj ili civilnoj službi, a čemu svjedoči i ova knjiga.

Uvjereni smo da će većina doći na promociju da se još jednom prisjetimo tih teških vremena ali i vašeg požrtvovanog, profesionalnog i nada sve humanog doprinosa, te da odamo poštu autoru.

U ime organizatora promocije
Dr Dragutin Ilić

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.