Kongres doktora medicine RSNovosti i dešavanja

Sastanak sa ministrom Šeranićem

Predstavnici Društva doktora medicine Republike Srpske na čelu sa predsjednikom Društva prof. dr Sinišom Miljkovićem sastali su se danas u Banjoj Luci sa ministrom zdravlja i socijalne zaštite u Vladi Republike Srpske dr Alenom Šeranićem.

Na sastanku je bilo riječi o trenutnoj zdravstvenoj situaciji u Republici Srpskoj i okruženju, te o projektima i kontinuiranoj medicinskoj edukaciji koje provodi Društvo doktora medicine i njeni članovi. Ministar Šeranić je pružio punu podršku aktivnostima Društva kao i pripremama za 6. Međunarodni kongres doktora medicine Republike Srpske koji treba biti održan u septembru ove godine u Banjoj Luci.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.