Kongres doktora medicine RSNovosti i dešavanja

Sastanak u Domu zdravlja Banja Luka

Predstavnici Društva doktora medicine Republike srspke i Doma zdravlja Banja Luka, na čelu sa prof. dr Sinišom Miljkoviem i doc. dr Nevenom Todorović, održali su prethodne sedmice sastanak u Banjoj Luci.

Razmatrana je aktelna problematika, sa naglaskom na 6. Kongres doktora medicine Republike srpske koji će se održati u septembru ove godine u Banji Vrućici, kao i planovi za nastavak dugogodišnje saradnje društva i Doma zdravlja. Planirano je da značajan broj doktora iz Doma zdravlja Banja Luka uzme učešće na Kongresu i da se predstavi sa radovima iz različitih tema i oblasti.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.