Novosti i dešavanja

Sjednica Savjeta za zdravlje RS u Banjoj Luci

Danas je u Banjoj Luci održana 18. sjednica Savjeta za zdravlje RS, u novim prostorijama Društva doktora medicine Republike Srpske.

Sjednici su prisustvovali članovi Savjeta prof. dr Veljko Marić, predsjednik Savjeta, prof. dr Milan Skrobić, prim. dr Mladen Mišeljić, prof. dr Siniša Miljković, te predstavnici Ministarstva zdravlja prim. dr Milan Latinović i dr Marina Milovanović.

Ovom prilikom razmatrana je akreditacija programa kontinuiranih edukacija, te je akreditovano 14 programa. Takođe je bilo riječi i o određivanju referentnog centra Klinike intenzivne njege za nehirurške grane Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske.

 

 

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.