ObavještenjaStručni skupovi

Stručni Međunarodni kurs iz oblasti rekonstruktivne plastične i estetske hirurgije

U organizaciji Univerzitetsko-kliničkog centra RS, Udruženja za plastično-rekonstruktivnu i estetsku hirurgiju RS i Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite RS, u Banoj Luci će se 27. i 28. maja 2016. godine održati stručni Međunarodni kurs iz oblasti rekonstruktivne plastične i estetske hirurgije sa live surgery predavanjima i aktivnim učešćem učesnika.

Pozvani predavači su profesor Richard James Reddet III, jedan od najvećih svjetskih stručnjaka iz oblasti Urođenih anomalija te rekonstruktivne hirurgije lica sa Johns Hopkins Univerziteta iz Baltimora te dr Branko Bojović, trenutno šef rekonstruktivne hirurgije u Bostonu, doktor koji je učestvovao u timu ljekara, koji su prije par godine obavili prvu transplantaciju lica u Svijetu.

Kurs će biti bodovan od strane Komore doktora medicine RS.

Kotizacija nije predviđena za Kurs.

kurs plast-rek.hirurgije

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.