Kontinuirana edukacija

Kontinuirana medicinska edukacija – vebinar, 26.11.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom Inpharm organizuje vebinar koji je planiran za 26.11.2020. godine u 18:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje je bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | Leave a comment

Kontinuirana medicinska edukacija – vebinar, 30.9.2020.

Ovim putem vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „B Medik“ organizuje vebinar koji je planiran za 30.9.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 6 Comments

Kontinuirana medicinska edukacija za podružnicu Gradiška – Vebinar, 26.8.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Inpharm“ organizuje Vebinar koji je planiran za 26.8.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 2 Comments

Kontinuirana medicinska edukacija za podružnicu Bijeljina – Vebinar, 19.8.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Inpharm“ organizuje Vebinar koji je planiran za 19.8.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 1 Comment

Obavještenje članovima u vezi Kontinuirane edukacije u narednom periodu

Obavještavamo članove Društva doktora medicine Republike Srpske koji žele da prisustvuju onlajn predavanjima (vebinarima) u okviru Kontinuirane medicinske edukacije putem Zoom meeting platforme, a nisu dobili obavještenje elektronskom poštom, da je potrebno da nam na e-mail drmrs@teol.net dostave svoju važeću e-mail adresu koju trenutno koriste.

Posted in Kontinuirana edukacija | 5 Comments

Kontinuirana medicinska edukacija – Vebinar, 30.7.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Bayer“ organizuje Vebinar koji je planiran za 30.07.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 9 Comments

Kontinuirana medicinska edukacija – Vebinar, 24.7.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Inpharm“ organizuje Vebinar koji je planiran za 24.07.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 8 Comments

Kontinuirana medicinska edukacija – Vebinar, 23.7.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Bayer“ organizuje Vebinar koji je planiran za 23.07.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 14 Comments

Kontinuirana edukacija u Zvorniku 19.11.2019.

Ovim putem Vas obavještavamo da će se 19.11.2019. godine u 14 časova u prostoriji Velike sale Doma omladine u Zvorniku, održati predavanje u okviru Kontinuirane medicinske edukacije, a u organizaciji Društva doktora medicine Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija, Obavještenja | Leave a comment

Kontinuirana edukacija u Gradišci 14.11.2019.

Ovim putem Vas obavještavamo da će se 14.11.2019. godine u 14 časova u Amfiteatru JZU Bolnice Gradiška, održati predavanje u okviru Kontinuirane medicinske edukacije, a u organizaciji Društva doktora medicine Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija, Obavještenja | Leave a comment