Kontinuirana edukacija

Kontinuirana medicinska edukacija za podružnicu Istočno Sarajevo – vebinar, 25.2.2021.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Bayer“ organizuje Vebinar koji je planiran za 25.02.2021. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske. Tema predavanja je „Šira slika prevencije moždanog udara kod […]

Posted in Kontinuirana edukacija | Leave a comment

Rizik od venskog tromboembolizma u ginekološkoj i onkološkoj praksi – Vebinar 22.12.2020.

Tema: E-DISKUSIJA/PANEL: Rizik od venskog tromboembolizma u ginekološkoj i onkološkoj praksi Vrijeme: Dec 22, 2020 17:30 Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/84347210134?pwd=RW1TMHd5N2FKbHoxMzFVenZqcFJpUT09 Meeting ID: 843 4721 0134 Passcode: 122381

Posted in Kontinuirana edukacija | Leave a comment

Prevencija venskog tromboembolizma – Vebinar 8.12.2020.

Udruženje kardiologa Republike Srpske u saradnji sa Udruženjem doktora porodične medicine Republike Srpske i Društvom doktora medicine Republike Srpske 8.12. u 17:30 časova organizuje vebinar iz oblasti prevencije venskog tromboembolizma.

Posted in Kontinuirana edukacija | Leave a comment

Kontinuirana medicinska edukacija – vebinar, 26.11.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom Inpharm organizuje vebinar koji je planiran za 26.11.2020. godine u 18:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje je bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | Leave a comment

Kontinuirana medicinska edukacija – vebinar, 30.9.2020.

Ovim putem vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „B Medik“ organizuje vebinar koji je planiran za 30.9.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 6 Comments

Kontinuirana medicinska edukacija za podružnicu Gradiška – Vebinar, 26.8.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Inpharm“ organizuje Vebinar koji je planiran za 26.8.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 2 Comments

Kontinuirana medicinska edukacija za podružnicu Bijeljina – Vebinar, 19.8.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Inpharm“ organizuje Vebinar koji je planiran za 19.8.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 1 Comment

Obavještenje članovima u vezi Kontinuirane edukacije u narednom periodu

Obavještavamo članove Društva doktora medicine Republike Srpske koji žele da prisustvuju onlajn predavanjima (vebinarima) u okviru Kontinuirane medicinske edukacije putem Zoom meeting platforme, a nisu dobili obavještenje elektronskom poštom, da je potrebno da nam na e-mail drmrs@teol.net dostave svoju važeću e-mail adresu koju trenutno koriste.

Posted in Kontinuirana edukacija | 5 Comments

Kontinuirana medicinska edukacija – Vebinar, 30.7.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Bayer“ organizuje Vebinar koji je planiran za 30.07.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 9 Comments

Kontinuirana medicinska edukacija – Vebinar, 24.7.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Inpharm“ organizuje Vebinar koji je planiran za 24.07.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Posted in Kontinuirana edukacija | 8 Comments