Novosti i dešavanja

Posjeta Ministra i Rektora Društvu doktora

Danas su Ministar zdravlja i socijalne zaštite u Vladi RS Dragan Bogdanić i rektor Univerziteta u Banjoj Luci Prof. dr Radoslav Gajanin, posjetili Društvo doktora medicine RS, gdje ih je dočekao predsjednik Društva Prof. dr Siniša Miljković.

Gosti su izrazili zadovoljstvo povodom prelaska Društva u novi poslovni prostor koji je dodjeljen Društvu od strane Grada Banja Luka. Nisu krili svoje iznenađenje svim učinjenim kako bi se prostor osposobio i prilagodio potrebama Društva u vrlo kratkom vremenskom periodu.

Bilo je riječi o pripremama za Peti kongres SEEMF-a, koji će se u organizaciji Društva održati u septembru mjesecu u Banji Vrućici.

Prof. Miljković je upoznao uvažene goste sa tekućom problematikom i planovima Društva za naredni period.