Kongres doktora medicine RSStručni skupovi

4. Kongres doktora medicine Republike Srpske sa međunarodnim učešćem – Drugo obavještenje

Poštovane koleginice i kolege,

Sa velikim zadovoljstvom i ponosom Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine Republike Srpske pod pokroviteljstvom Akademije nauka i umjetnosti Republike Srpske, Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite RS i Ministarstva nauke i tehnologije RS organizuje 4. Kongres doktora medicine Republike Srpske sa međunarodnim učešćem.

Kongres će se održati od 12. do 15. novembra 2015. godine u Zdravstveno-turističkom centru Banja Vrućica kod Teslića.

Na internet adresi Društva www.drustvodoktorars.org moći ćete pratiti sve detalje.

Postavljen je obrazac za slanje sažetaka i radova u cjelini www.drustvodoktorars.org/kongres-2015/formular-za-slanje-sazetka-i-rada/ .

U prilogu je postavljen letak za 2. Obavještenje.

Srdačno Vas pozdravljamo i očekujemo u novembru!

Vaše Društvo doktora medicine Republike Srpske

Kongres doktora medicine RS 2015. – Drugo obavještenje (PDF)