Kongres SEEMFNovosti i dešavanja

Deveti Međunarodni kongres Medicinskog foruma Jugoistočne Evrope (fotografije)

U Banji Vrućici kod Teslića danas je zatvoren Deveti Međunarodni kongres Medicinskog foruma Jugoistočne Evrope (SEEMF). Uz oko 450 učesnika ovo je jedan od najuspješnijih Kongresa SEEMF, a posebno smo ponosni na činjenicu da je Društvo doktora medicine Republike Srpske kao suorganizator dalo značajan doprinos u afirmaciji naših ljekara i promociji Banje Vrućice i Republike Srpske.

Dio atomosfere sa Kongresa možete pogledati na fotografijama u prilogu:

https://drive.google.com/open?id=1kRasyHupRjmzc9m1l8dtV-QC9jychl0O

 

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.