Kontinuirana edukacija

Kontinuirana medicinska edukacija – Vebinar, 23.7.2020.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Bayer“ organizuje Vebinar koji je planiran za 23.07.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Tema predavanja je „Šira slika prevencije moždanog udara kod pacijenata s NVAF“

Predavači:
Prof. dr Siniša Miljković
Mr. ph Gordana Ljubojević spec. kliničke farmacije
Prof. dr Tamara Kovačević – Preradović

Napomena: Članovi Društva će putem elektronske pošte dobiti obavijest od strane kompanije Bayer (produkt menadžera Asmara Derviševića) oko načina logovanja i pristupanja „Join Zoom meeting“. Molimo Vas da isti prihvatite i putem dobijenih uputstava pristupite vebinaru u četvrtak 23.07.2020. godine.

Webinar Banja luka Bayer 23.07 Šira slika prevencije moždanog udara kod pacijenata s NVAF

14 komentara na “Kontinuirana medicinska edukacija – Vebinar, 23.7.2020.

  1. Poremećaj ponašanja koji se sreće kod pacijenata poslije ICV uspješno se kupira: Olanzapin tbl. 10mg. S.1×1 tbl. uveče jedan sat prije spavanja.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.