Kontinuirana edukacija

Kontinuirana medicinska – vebinar za podružnice Istočno Sarajevo i Foča, 17.5.2021.

Ovim putem Vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „Unifarm“ organizuje Vebinar koji je planiran za 17.05.2021. godine u 18:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske.

Tema predavanja je: „Standardne metode u prevenciji moždanog udara kod pacijenata sa atrijalnom fibrilacijom“

Predavači:
Prof. dr Siniša Miljković, UKC RS
Dr Vesna Arsić Pejić, JZU Bolnica Srbija Istočno Sarajevo
Dr Branislava Ćurčić, JZU UB Foča

Napomena: Predavanju mogu prisustvovati članovi Društva iz Podružnice Istočno Sarajevo i Podružnice Foča.