Novosti i dešavanja

Posjeta predstavnika Grada Banja Luka i Hemofarma

U posjeti Društvu doktora medicine republike Srpske danas su bili zamjenik gradonačelnika Banje Luke g. Srđan Amidžić te predstavnici Hemofarma.

Predsjednik Društva doktora medicine prof. dr Siniša Miljković upoznao je goste sa stanjem radova na adaptaciji prostora koji je Društvu na korištenje dodijelila gradska uprava na čelu sa Gradonačelnikom g. Igorom Radojičićem, a Hemofarm pomogao adaptaciju dijela poslovnog prostora. Društvo će koristiti nove prostorije za predavanja iz kontinuirane medicinske edukacije, za planirane projekte rada sa djecom sa posebnim potrebama i njihovih roditelja, kao i medicinskih radnika, te za klub doktora medicine.

Tom prilikom snimljen je i prilog, koji će biti emitovan u emisiji Banjalučka panorama na programu RTRS-a.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.