Obavještenja

Posjeta predstavnika Zavoda za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju „Dr Miroslav Zotović“

Pomoćnik direktora za medicinska pitanja Zavoda za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju „Dr Miroslav Zotović“ mr sc. dr Snježana Novaković Bursać,  posjetila je Društvo doktora medicine Republike Srpske.

U razgovoru sa Predsjednikom Društva, prof. dr Sinišom Miljkovićem naglašena je kontinuirana saradnja ove značajne ustanove i Društva, te je razgovarano o predstojećem Kongresu SEEMF i učešću ljekara iz Zavoda na Kongresu. Takođe je bilo riječi i o Simpozijumu „Hirurško liječenje i rehabilitacija povreda i oboljenja perifernog nervnog sistema – Bazična razmatranja, kontroverze, savremeni stavovi i inovacije“ koji će se održati u Zavodu za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju „Dr Miroslav Zotović“ u Slatini, u periodu od 7-9. septembra 2018. godine.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.