Kontinuirana edukacijaObavještenja

Predavanje u Banjaluci 18.5.2017.

Ovim putem Vas obavještavamo da će se 18.05.2017. godine u 18 časova u Banskom Dvoru u Banjaluci, održati predavanje pod nazivom „Zajedno snažniji“ u okviru Kontinuirane medicinske edukacije,  a u organizaciji Društva doktora medicine Republike Srpske.

Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Teme predavanja su:

1. Hemoterapijske opcije u tretmanu pacijenata sa metastatskim melanomom – Mr.dr Ivanka Rakita
  2. Zelboraf® u tretmanu pacijenata sa metastatskim melanomom –  dr Radmila Rašeta
  3. COTELLIC® u kombinaciji sa Zelboraf®-om kao standard terapije u tretmanu metastatskog melanoma – Prof.dr Zdenka Gojković

Stručna služba Društva