Novosti i dešavanja

Predstavnici Društva u posjeti Gradu Banja Luka

Predstavnici Društva doktora medicine Republike Srpske danas imali sastanak sa Gradonačelnikom Banjaluke mr Igorom Radojičićem i njegovim najbližim saradnicima.

Predsjednik Društva prof. dr Siniša Miljković informisao je gradonačelnika Radojičića sa aktivnostima Društva kao i sa pripremama za 6. Međunarodni kongres doktora medicine koji će se održati u septembru u Banjaluci.

Gradonačelnik Radojičić je pružio punu podršku našim aktivnostima i obećao pomoć u održavanju predstojećeg kongresa. Prestavnici Društva uručili su gradonačelniku Radojičiću simboličan poklon, zmijanjski vez.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.