ObavještenjaStručni skupovi

Majski pulmološki dani

Udruženje pulmologa/pneumoftiziologa Republike Srpske i Klinika za plućne bolesti Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske i ove godine tradicionalno organizuje stručni skup pod nazivom Majski pulmološki dani.

Prvi Majski pulmološki dani su održani davne 1992. godine, organizuju se svake godine  i samim tim su veoma važni za zdravstvo na ovim prostorima, a veliki broj eminentnih stručnjaka, koji su uzeli učešće na ovom skupu, samo to i potvrđuje.

Majski pulmološki dani 2016. se ove godine održavaju na Jahorini, hotel „Termag“ od 26. do 28. maja 2016. godine.

Skup će biti bodovan od strane Komore doktora medicine RS.

Kotizacija od 100 KM je obavezna za sve učesnike.

Majski pulmološki dani – Program (PDF)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.