ObavještenjaStručni skupovi

I Kongres Reumatologa BiH i XVI Mediteranski Kongres Reumatologa

Udruženje reumatologa Republike Srpske uputilo je Društvu doktora medicine RS molbu da obavijestimo svoje članove o održavanju dva veoma značajna skupa: I Kongres Reumatologa Bosne i Hercegovine sa Međunarodnim Učešćem, koji će se održati 2-4.9.2016. godine u Sarajevu, te XVI Mediteranski Kongres Reumatologa 1-4.9.2016. godine, Sarajevo.
Proslijeđujemo Vam e-mail sa Programom u prilogu, a sve detalje i informacije su na www.MCRsarajevo.com i www.blar.com .

Stručna služba Društva

Program – XVI Mediterranean Congress of Rheumatology

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.