ObavještenjaStručni skupovi

Predavanje prof. Nakamure

Obavještavamo Vas da će dana 7.9.2016. u 18 h u vijećnici Banskog dvora Prof. dr Sunao Nakamura, jedan od vodećih svjetskih interventnih kardiologa, održati predavanje na temu:  „Mi smo sinovi Hipokrata“. Predavanje će biti iz oblasti interventne kardiologije. Ciljna grupa su kardiolozi, internisti, vaskularni hirurzi, a dobro došli su i kolege porodične medicine.

Profesor Nakamura dolazi na poziv prof. dr Aleksandra Lazarevića u Banja Luku, a domaćini su Ministarstvo zdravlja i socijalne zaštite, Univerzitet u Banjoj Luci, Medicinski fakultet, Univerzitetski klinički centar Banja Luka, Udruženje kardiologa Republike Srpske i  Zdravstvena ustanova Cardio.

S poštovanjem,
Prof. dr Aleksandar Lazarević

Predavanje Prof. Nakamura

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.