Novosti i dešavanja

Radionica „Igrom do zdrave ishrane“ u Istočnom Sarajevu

U Istočnom Sarajevu 26.9.2020. godine održana je radionica „Igrom do zdrave ishrane“. Prateći epidemiološku situaciju i propisane mjere učestvovalo je 40 djece podijeljeno u više grupa.

Radionicu je organizovalo Društvo doktora medicine Republike Srpske na čelu sa Predsjednikom društva prof. dr Sinišom Miljkovićem, zajedno sa Predsjednikom podružnice Istočno Sarajevo dr Đorđem Pejićem i Dr Nadom Rabotom.

Naši partneri na ovom projektu su Ministarstvo porodice, omladine i sporta u Vladi Republike Srpske, Ministarstvo zdravlja i socijalne zaštite u Vladi Republike Srpske i Škola sporta „Kasper“ Banja Luka, a domaćini su bili članovi Džudo kluba „Randori“ iz Istočnog Novog Sarajeva.

Projekat su podržali Načelnik opštine Istočno Novo Sarajevo Ljubiša Ćosić, „B Medik“ Banja Luka, „Vitaminka“ a.d. Banja Luka, „Plantago čajevi“, „Veselo zrno“, „Crvena apoteka“ i „Zelenara“ Istočno Sarajevo.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.