Kontinuirana edukacija

Kontinuirana medicinska edukacija – vebinar, 30.9.2020.

Ovim putem vas obavještavamo da Društvo doktora medicine RS u saradnji sa kompanijom „B Medik“ organizuje vebinar koji je planiran za 30.9.2020. godine u 19:00 časova u okviru Kontinuirane medicinske edukacije. Predavanje će biti bodovano i akreditovano od strane Savjeta za zdravlje – Ministarstva zdravlja Republike Srpske.

Tema predavanja je „Prirodnim putem do intimnog zdravlja“:
– Poremećaj ravnoteže vaginalne mikroflore
– Prevencija i pomoć u liječenju vulvovaginitisa

Predavač: Dr spec. ginekologije i akušerstva Lilien Kovač

Napomena: Uslijediće obavijest od strane kompanije „B Medik“ (sa e-mail adrese infoo@bmedik.ba) oko načina logovanja i pristupanja „Join Zoom meeting“. Molimo Vas da isti prihvatite i putem dobijenih uputstava pristupite vebinaru.

6 komentara na “Kontinuirana medicinska edukacija – vebinar, 30.9.2020.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.